Na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2023-09-24 10:30 miało miejsce spotkanie między Zaglebie Lubin i Warta Poznań zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Lubin i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-09-24 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Zaglebie Lubin a Warta Poznań.

Gole strzelali: Tomasz Makowski 56' 1-0 Serhii Buletsa

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Grzybek 44' Mateusz Grzybek 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 77' Dario Vizinger 82'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Grzybek 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Sokół Kleczew, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Piast Gliwice natomiast Warta Poznań podejmie KSZO 1929. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Mateusz Grzybek Dimitrios Stavropoulos nieraz zagwarantowały wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Stale natrafiamy na efektowne bramki czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między piłkarzami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Zaglebie Lubin i Warta Poznań i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.