Warta Poznań vs Raków Częstochowa, wynik spotkania - 1-1

Warta Poznań vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-01-28 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: J. Grzesik 26' 1-0 M. Szczepański S. Svarnas 58' 1-1 Ivi López

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 31' Wiktor Pleśnierowicz 32' Dimitrios Stavropoulos 71' Konrad Matuszewski 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ivi López 50'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 30'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze.

Oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Miłosz Szczepański Ivi López często zaserwowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealne asysty i bramki, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska męczą fana. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań oraz Raków Częstochowa i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.

Dowiedz się czegoś nowego o zakładach sportowych - kliknij tutaj!