Spotkanie Piast Gliwice kontra Warta Poznań zakończone wynikiem 0-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice oraz Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-11-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Warta Poznań.

Gole strzelali: Miguel Luís 31' 0-1 K. Szmyt D. Stavropoulos 80' 0-2 A. Zreľák

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 50' Miguel Muñoz 84'

Żółte kartki Warta Poznań: Dawid Szymonowicz 53'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Jagiellonia. Kolejno natomiast Warta Poznań z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Plock.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Patryk Dziczek Dawid Szymonowicz często zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice oraz Warta Poznań w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.