Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie między Widzew Łódź oraz Warta Poznań: 0-1

Warta Poznań pokonała Widzew Łódź 1-0 w emocjonującym meczu Ekstraklasy rozegranym na stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył . Pomimo starań gospodarzy, którzy nie potrafili odrobić straty, to goście z Poznania sięgnęli po trzy punkty. Spotkanie sędziował Damian Kos z Polski.

Widzew Łódź vs Warta Poznań - Relacja z meczu

Mecz pomiędzy drużynami Widzew Łódź oraz Warta Poznań odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w ramach 14 kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 1-0.

Goście objęli prowadzenie już w 20. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się M. Eppel, z asystą K. Szmyta. Pomimo starań gospodarzy, wynik do końca meczu nie uległ zmianie, co oznaczało zwycięstwo Warty Poznań.

W trakcie meczu arbiter Damian Kos przyznał dwie żółte kartki dla drużyny Warty Poznań, które otrzymali Filip Borowski w 68. minucie oraz Jedrzej Grobelny w 90. minucie. Kartek czerwonych oraz żółtych dla drużyny gospodarzy nie odnotowano.

Następne spotkanie dla Widzew Łódź to rywalizacja z Wisłą Puławy, Zaglebie Lubin oraz Ruchem Chorzów, natomiast dla Warty Poznań kolejno Puszcza Niepołomice, Legia Warszawa oraz Jagiellonia.