Warta Poznań kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 0-2

Warta Poznań podejmowała dziś na własnym stadionie drużynę Puszcza Niepołomice w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. W emocjonującym spotkaniu goście odnieśli zasłużone zwycięstwo, kończąc mecz wynikiem 0-2. Puszcza Niepołomice objęła prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymała je do końcowego gwizdka. Mecz odbył się na Stadionie Respect Energy o godzinie 17:00 w dniu 10 listopada 2023 roku.

Warta Poznań - Puszcza Niepołomice 0-2 (0-2)

Relacja z meczu

Na Stadionie Respect Energy odbył się mecz pomiędzy drużynami Warta Poznań i Puszcza Niepołomice w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Ostateczny wynik spotkania to 0-2 na korzyść gości. Pierwsza bramka padła w 14. minucie, kiedy to R. Yakuba pokonał bramkarza gospodarzy, zapewniając prowadzenie Puszczy. Asystę przy tej bramce zanotował A. Crăciun. Kolejne trafienie dla drużyny gości miało miejsce w 24. minucie, kiedy to A. Crăciun zdobył bramkę, ponownie po asyście M. Pięczka, ustalając wynik na 0-2. Warta Poznań nie zdołała odrobić strat, co ostatecznie przyczyniło się do wygranej Puszczy Niepołomice. Mecz spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców, którzy oglądali zmagania obu drużyn z zapartym tchem. Kartki żółte zostały pokazane graczom obu drużyn. Dla gospodarzy kartoniki otrzymał Wiktor Pleśnierowicz w 18. minucie. Natomiast dla Puszczy, żółte kartki zobaczyli Kamil Zapolnik w 36. minucie oraz Konrad Stępień w 42. minucie. Mecz sędziował Marcin Kochanek z Polski, który skrupulatnie prowadził spotkanie, dbając o przestrzeganie zasad gry. Po tym meczu, Warta Poznań zmierzy się z Legią Warszawa, a następne spotkanie Puszczy Niepołomice odbędzie się z Górnikiem Zabrze.