Mecz między Raków Częstochowa i Warta Poznań zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2022-07-15 16:00

 

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa i Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-07-15 16:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Warta Poznań.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 79' 1-0 M. Wdowiak

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 76'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z FC Astana, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze natomiast Warta Poznań z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Fran Tudor Jakub Kiełb nieustannie zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Dlatego też warto śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Raków Częstochowa i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.