Mecz Warta Poznań - Gornik Zabrze, wynik 2-1

W dniu 2022-03-12 14:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się Warta Poznań oraz Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań i Gornik Zabrze wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: Ł. Trałka 15' 1-0 K. Kubica 31' 1-1 E. Janža F. Castañeda 63' 2-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 35' Przemyslaw Wiśniewski 67' Dariusz Stalmach 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Wisla Krakow.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Alasana Manneh nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Warta Poznań i Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.