Mecz pomiędzy Legia Warszawa i Warta Poznań na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego: końcowy wynik 1-0

Legia Warszawa kontra Warta Poznań 1-0. Dnia 2022-10-08 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Warta Poznań zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Rosołek 23' 1-0

Żółte kartki Legia Warszawa: Ernest Muçi 36' Bartosz Slisz 39'

Żółte kartki Warta Poznań: Enis Destan 90' Jan Grzesik 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu - Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Legia Warszawa stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Gornik Zabrze.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Ernest Muçi Enis Destan nierzadko zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż mecze nudzą. Nieustannie obserwujemy książkowe bramki i asysty, nieczyste faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Legia Warszawa i Warta Poznań i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.