Spotkanie pomiędzy Stal Mielec i Warta Poznań dnia 2022-04-16 10:30 - 0-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Mielec i Warta Poznań zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-04-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Stali Mielec odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Warta Poznań.

Gole strzelali: D. Szymonowicz 12' 0-1 Ł. Trałka

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 11' Wiktor Kłos 67' Grzegorz Tomasiewicz 80'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 54' Jayson Papeau 85'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Warta Poznań z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Wisla Plock.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Marcin Flis Jakub Kiełb systematycznie zapewniają kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że widowiska nas nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Stal Mielec i Warta Poznań w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Stali Mielec.