Spotkanie Warta Poznań kontra Cracovia Krakow dnia 2023-03-12 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii - wynik końcowy 0-0

Warta Poznań kontra Cracovia Krakow wynik spotkania 0-0. Dnia 2023-03-12 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Warta Poznań a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Maciej Żurawski 23' Jan Grzesik 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mateusz Bochnak 61' David Jablonsky 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu to Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Warta Poznań stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Lech Poznan natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

Oddani kibice z zapałem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Maciej Żurawski Mateusz Bochnak nieustannie zapewniają własnym wiernym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Nieustannie obserwujemy wspaniałe asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między graczami są zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki nudne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Warta Poznań i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.