Spotkanie Jagiellonia vs Warta Poznań na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-02-27 11:30: 1-1

Pierwsza połowa meczu między Jagiellonia i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań.

Gole strzelali: Frank Castañeda 63' 0-1 Tomas Prikryl 65' 1-1 Karol Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Zlatan Alomerović 42' Karol Struski 73'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 23' Mateusz Kupczak 37' Jan Grzesik 69'

Czerwone kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 24'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan natomiast Warta Poznań z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Zlatan Alomerović Michał Kopczyński nierzadko zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się niezwykłe gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między zawodnikami bywają nader zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Jagiellonia i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.