Warta Poznań vs Radomiak Radom, wynik spotkania - 3-1

W dniu 2022-02-20 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się Warta Poznań i Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań oraz Radomiak Radom zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: Dawid Abramowicz 37' 0-1 Jan Grzesik 47' 1-1 Jayson Papeau Miguel Luís 51' 2-1 Mateusz Kupczak Miguel Luís 53' 3-1

Żółte kartki Warta Poznań: Łukasz Trałka 17'

Żółte kartki Radomiak Radom: Thabo Cele 24' Leândro 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze a Radomiak Radom podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Dzisiaj liczni fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Łukasz Trałka Thabo Cele raz za razem zaserwowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. To też warto oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Warta Poznań oraz Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.