Jagiellonia - Warta Poznań, wynik meczu 3-1

Jagiellonia - Warta Poznań 3-1. Dnia 2023-04-29 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Jagiellonia oraz Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia oraz Warta Poznań wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Marc Gual 9' 1-0 B. Wdowik D. Szymonowicz 17' 2-0 Nené 31' 3-0 Marc Gual S. Savić 81' 3-1 K. Szmyt

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 22' Aurelien Nguiamba 88'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 28' Niilo Mäenpää 60'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Jagiellonia stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Warta Poznań z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Piast Gliwice.

Bardzo często fani śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Nené Jakub Kiełb wielokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, wyjątkowe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko walki między graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.