Warta Poznań vs Jagiellonia, wynik meczu 2-0

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań i Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-10-15 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Stavropoulos 64' 1-0 J. Grzesik M. Żurawski 90' 2-0 A. Zreľák

Żółte kartki Warta Poznań: Enis Destan 31' Jan Grzesik 42' Dawid Szymonowicz 49'

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 80' Fedor Černych 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania - Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom natomiast Jagiellonia zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Enis Destan Bogdan Țîru niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Warta Poznań i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.