Dnia 2022-10-03 17:00 odbył się mecz między Slask Wroclaw i Warta Poznań zakończony wynikiem 0-2

Slask Wroclaw - Warta Poznań, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw oraz Warta Poznań wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-10-03 17:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Warta Poznań.

Gole strzelali: E. Destan 10' 0-1 M. Corryn 90' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 28' Adrian Lis 83'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Szczech, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Jagiellonia natomiast Warta Poznań zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Gornik Zabrze.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Mateusz Kupczak wielokrotnie zaserwowały własnym stałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między graczami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się, że zmagania nudzą. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Slask Wroclaw oraz Warta Poznań w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Tarczyński Arena.