Mecz Lechia Gdansk - Warta Poznań dnia 2022-09-03 15:30 na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk - końcowy wynik 0-0

Dnia 2022-09-03 15:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 40' Maciej Gajos 61'

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 43'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Slask Wroclaw.

Wierni kibice futbolu z zapałem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Jarosław Kubicki Robert Ivanov nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że mecze przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.