Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-03-18 17:00 odbył się mecz pomiędzy Zaglebie Lubin i Warta Poznań zakończony wynikiem 0-4

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2022-03-18 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Zaglebie Lubin a Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 19' 0-1 J. Kiełb Miguel Luís 23' 0-2 A. Zreľák 33' 0-3 Miguel Luís F. Castañeda 82' 0-4 M. Kupczak

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 73' Martin Doležal 89'

Żółte kartki Warta Poznań: Dawid Szymonowicz 58' Adam Zreľák 67'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Warta Poznań z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Bartosz Kopacz Dawid Szymonowicz nieprzerwanie serwują wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe faule, widowiskowe gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki męczą fana. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Zaglebie Lubin i Warta Poznań i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.