Dnia 2022-05-14 13:00 miało miejsce spotkanie Warta Poznań - Lech Poznan - 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Lech Poznan zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-05-14 13:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Warta Poznań i Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Kopczyński 10' 1-0 João Amaral 22' 1-1 M. Ishak 45' 1-2 Pedro Rebocho

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 75' Niilo Mäenpää 82'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 24' Dawid Kownacki 30'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i natomiast Lech Poznan z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Robert Ivanov Jesper Karlström raz za razem gwarantują wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania nudzą fana. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Warta Poznań i Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.