Dnia 2022-11-11 17:00 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii miał miejsce mecz Warta Poznań - Stal Mielec zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Stal Mielec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-11-11 17:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Warta Poznań a Stal Mielec.

Gole strzelali: S. Hamulic 66' 0-1 J. Grzesik 90' 1-1 M. Szczepański

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 34' Enis Destan 90'

Żółte kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Warta Poznań stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Niilo Mäenpää często zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki między drużynami są zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Warta Poznań i Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.