Mecz Lech Poznan - Warta Poznań dnia 2023-04-08 18:00 - 2-0

Lech Poznan - Warta Poznań 2-0. Dnia 2023-04-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Lech Poznan a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lech Poznan i Warta Poznań wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: M. Skóraś 34' 1-0 M. Skóraś 88' 2-0 M. Ishak

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 56'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 61' Dimitrios Stavropoulos 79'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Fiorentina a Warta Poznań podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Jagiellonia.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Nika Kvekveskiri Michał Kopczyński systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Lech Poznan i Warta Poznań i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.