Widzew Łódź vs Warta Poznań, wynik meczu 0-2

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-03-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Widzew Łódź a Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 12' 0-1 K. Matuszewski M. Żurawski 65' 0-2 N. Mäenpää

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 16'

Żółte kartki Warta Poznań: Kajetan Szmyt 5' Robert Ivanov 19'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow natomiast Warta Poznań z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Dominik Kun Kajetan Szmyt raz za razem zapewniły fantastycznym kibicom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na idealne bramki czy asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe zmagania między piłkarzami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Widzew Łódź oraz Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.