Na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-07-22 16:00 miało miejsce spotkanie między Warta Poznań oraz Wisla Plock zakończone wynikiem 0-4

Warta Poznań - Wisla Plock zakończony wynikiem 0-4. Dnia 2022-07-22 16:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań oraz Wisla Plock.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań i Wisla Plock wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: R. Wolski 14' 0-1 K. Vallo R. Wolski 21' 0-2 Davo Davo 44' 0-3 K. Vallo Davo 47' 0-4 Ł. Sekulski

Żółte kartki Warta Poznań: Milan Corryn 5'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 29'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Wisla Plock z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin.

Wielu kibiców śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Milan Corryn Piotr Tomasik raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych przeżyć. Potyczki między zawodnikami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze przynudzają. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, wspaniałe asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Warta Poznań i Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.