Spotkanie między Warta Poznań i Piast Gliwice na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2023-05-22 17:00 - 1-1

Warta Poznań vs Piast Gliwice, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Piast Gliwice zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-05-22 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Piast Gliwice.

Gole strzelali: M. Chrapek 5' 0-1 K. Szmyt 23' 1-1

Żółte kartki Warta Poznań: Jan Grzesik 32' Robert Ivanov 57' Mateusz Kupczak 74'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 20'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Warta Poznań stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Jan Grzesik Michael Ameyaw częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty i bramki, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Warta Poznań oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.