Dnia 2021-11-06 11:30 odbyło się spotkanie Piast Gliwice - Warta Poznań - wynik 0-1

Piast Gliwice - Warta Poznań, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-11-06 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Piast Gliwice a Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Warta Poznań zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: A. Zreľák 78' 0-1 S. Czyż

Żółte kartki Piast Gliwice: Martin Konczkowski 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 45' Łukasz Trałka 71'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Warta Poznań z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Wisla Krakow.

Kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Martin Konczkowski Adam Zreľák systematycznie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Piast Gliwice i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.