Spotkanie pomiędzy Warta Poznań oraz Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-08-07 13:00

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań oraz Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Kamil Grosicki 22' 0-1 Sebastian Kowalczyk Robert Ivanov 25' 0-2 Adam Zreľák 47' 1-2 Maciej Żurawski

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 71' Adam Zreľák 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 29' Mateusz Łęgowski 35' Vahan Bichakhchyan 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Dimitrios Stavropoulos Konstantinos Triantafyllopoulos wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule zakończone żółtą kartką, przechodzące do historii gole czy asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Warta Poznań oraz Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.