Miedz Legnica vs Warta Poznań, wynik meczu - 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Miedz Legnica a Warta Poznań wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-07-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Miedz Legnica i Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 22' 0-1 J. Kiełb Á. Henríquez 23' 1-1 M. Dominguez M. Żurawski 60' 1-2 K. Matuszewski

Żółte kartki Miedz Legnica: Jens Martin Gammelby 6' Carlos Julio Martínez 33' Maxime Dominguez 58'

Żółte kartki Warta Poznań: Kamil Koscielny 87' Wiktor Pleśnierowicz 89' Dimitrios Stavropoulos 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Jagiellonia a Warta Poznań zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zapałem śledzą interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Jens Martin Gammelby Kamil Koscielny niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Bardzo często obserwujemy książkowe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem dodające pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że spotkania męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Warta Poznań w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.