Spotkanie Pogon Szczecin kontra Warta Poznań zakończone wynikiem 1-1

Pogon Szczecin kontra Warta Poznań zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2021-12-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Pogon Szczecin a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Warta Poznań wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: A. Zreľák 74' 0-1 R. Ivanov K. Triantafyllopoulos 90' 1-1 M. Fornalczyk

Żółte kartki Pogon Szczecin: Paweł Stolarski 54'

Żółte kartki Warta Poznań: Szymon Czyż 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Warta Poznań zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Radomiak Radom.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Paweł Stolarski Szymon Czyż niejednokrotnie zagwarantowały własnym stałym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii asysty i gole, ostre faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Pogon Szczecin i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.