Back to Top

Kibicujemy drużynie Warta Poznań

Lech Poznan vs Warta Poznań 2-0

Dnia 2024-03-15 19:30 miał miejsce mecz Lech Poznan vs Warta Poznań zakończony wynikiem 2-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy Lech Poznań podejmował na własnym stadionie Wartę Poznań. Po zaciętym pojedynku to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 2-0. Mecz odbył się trzy dni temu, 15 marca o godzinie 19:30 na Enea Stadion. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, Lech zdołał ostatecznie przełamać defensywę Warcie, zdobywając cenne trzy punkty w 25. kolejce ligowej rywalizacji.

Warta Poznań - ŁKS Łódź, wynik 0-1

Spotkanie Warta Poznań kontra ŁKS Łódź, wynik 0-1

Warta Poznań podejmowała ŁKS Łódź na Stadionie Respect Energy w ramach 24. kolejki Ekstraklasy. Mecz, który odbył się 11 marca o godzinie 18:00, zakończył się minimalnym zwycięstwem ŁKS 1:0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście zdołali zdobyć bramkę decydującą o losach spotkania.

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom 0-0

Mecz Warta Poznań vs Radomiak Radom zakończony wynikiem 0-0

W dzisiejszym sprawozdaniu zapraszamy do zapoznania się z relacją z niedawnego starcia pomiędzy drużynami Warta Poznań i Radomiak Radom, które odbyło się 26 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Respect Energy. Mecz zakończył się remisem 0-0, a obie drużyny pozostawały bezbramkowe zarówno na przerwę, jak i po końcowym gwizdku sędziego. Zapraszamy do lektury szczegółowej relacji!

Ruch Chorzów kontra Warta Poznań, wynik 0-0

Na stadionie Stadion Miejski w Chorzowie dnia 2024-02-17 14:00 miał miejsce mecz między Ruch Chorzów i Warta Poznań zakończony wynikiem 0-0

W najnowszym spotkaniu Ekstraklasy drużyny Ruch Chorzów i Warta Poznań zmierzyły się na boisku Stadionu Miejskiego w Chorzowie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, a mimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy. Spotkanie to odbyło się w ramach 21. kolejki ligowej i miało miejsce 17 lutego o godzinie 14:00. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Pogon Szczecin kontra Warta Poznań 3-3

Pogon Szczecin - Warta Poznań, wynik meczu 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Warta Poznań zakończył się remisem 3-3. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, było wyjątkowo emocjonujące, a kibice mieli okazję obejrzeć wiele bramek. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Warty Poznań 1-0, lecz druga połowa przyniosła wiele zwrotów akcji.

Mecz Warta Poznań kontra Jagiellonia, wynik 1-2

Spotkanie między Warta Poznań i Jagiellonia dnia 2023-12-01 17:00 - 1-2

Warta Poznań podejmowała Jagiellonię w emocjonującym starciu na Stadionie Respect Energy. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a widowisko dostarczyło wiele emocji dla kibiców obu drużyn. To był pełen pasji mecz w ramach 17. kolejki Ekstraklasy, który odbył się 1 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00.

Mecz pomiędzy Legia Warszawa kontra Warta Poznań 2-2

Mecz między Legia Warszawa oraz Warta Poznań dnia 2023-11-25 19:00: 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Legią Warszawa i Wartą Poznań zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, było emocjonującym widowiskiem. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Warty Poznań 2-1, jednak Legia zdołała wyrównać w drugiej połowie. Mecz ten odbył się w ramach 16. kolejki Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Warta Poznań kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 0-2

Warta Poznań kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 0-2

Warta Poznań podejmowała dziś na własnym stadionie drużynę Puszcza Niepołomice w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. W emocjonującym spotkaniu goście odnieśli zasłużone zwycięstwo, kończąc mecz wynikiem 0-2. Puszcza Niepołomice objęła prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymała je do końcowego gwizdka. Mecz odbył się na Stadionie Respect Energy o godzinie 17:00 w dniu 10 listopada 2023 roku.