Spotkanie Cracovia Krakow - Warta Poznań zakończone wynikiem 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow a Warta Poznań wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-08-28 10:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Cracovia Krakow a Warta Poznań.

Gole strzelali: Adam Zreľák 87' 0-1 Mateusz Kupczak Dawid Szymonowicz 90' 0-2

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 10' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 45' Mateusz Kupczak 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Łagów, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Widzew Łódź a Warta Poznań zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej wielu kibiców z zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Michal Siplak Miłosz Szczepański nieustannie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Zdarzają się książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami są bardzo zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze statyczne. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.