Nieciecza - Warta Poznań, wynik meczu - 1-0

Dnia 2022-03-05 14:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Nieciecza a Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Warta Poznań zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: T. Poznar 86' 1-0 S. Štefánik

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 24' Wiktor Biedrzycki 57'

Żółte kartki Warta Poznań: Jayson Papeau 45'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze a Warta Poznań z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Raków Częstochowa.

Oddani kibice futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi David Domgjoni Jayson Papeau nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele pozytywnych emocji. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Stale obserwujemy ostre faule, efektowne bramki i asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Nieciecza oraz Warta Poznań i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.