Spotkanie pomiędzy Warta Poznań oraz Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-02-06 11:30

Dnia 2022-02-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Warta Poznań a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 57' 0-1 Jason Lokilo Adrian Lis 90' 1-1 Łukasz Trałka

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Łukasz Trałka 38'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Śpiączka 5' Daniel Dziwniel 23'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu to Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Stal Mielec.

Bardzo często fani z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Jedrzej Grobelny Bartosz Śpiączka wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealne bramki oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Warta Poznań oraz Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.