Dnia 2021-11-28 14:00 miało miejsce spotkanie Lech Poznan - Warta Poznań - wynik 2-0

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie INEA stadion rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan oraz Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: A. Milić 53' 1-0 Joel Pereira M. Ishak 64' 2-0 N. Kvekveskiri

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 60'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 54' Mateusz Kuzimski 63' Jayson Papeau 88' Dawid Szymonowicz 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom a Warta Poznań z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Joel Pereira Jakub Kiełb często sprawiają wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami okazują się nader zażarte, nie często zdarza się, że potyczki nas męczą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Lech Poznan i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak INEA stadion.