Cracovia Krakow kontra Warta Poznań, wynik meczu - 2-0

Cracovia Krakow kontra Warta Poznań wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Warta Poznań zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-10-17 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Cracovia Krakow a Warta Poznań.

Gole strzelali: Michał Rakoczy 58' 1-0 Jakub Myszor 90' 2-0 Luis Rocha

Żółte kartki Cracovia Krakow: Florian Loshaj 84' Sylwester Lusiusz 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 3' Mateusz Kuzimski 29' Mateusz Kupczak 60' Robert Ivanov 65'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Cracovia Krakow stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Warta Poznań zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Florian Loshaj Konrad Matuszewski nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, iż mecze przynudzają. Warto więc oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Cracovia Krakow i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.